,

25-letnia Sandra poszukiwana listem gończym. Boją się jej bliscy

Magdalena Barszczak
03.08.2022 08:52

Prokuratura wystawiła list gończy za 25-letnią Sandrą Szlezingier. Kobieta mieszkająca w Markach jest podejrzana o znęcanie się nad bliskimi. Policja apeluje o pomoc w ustaleniu jej miejsca pobytu.

Sandra Szlezingier
fot. KPP w Wołominie

Policjanci z Marek poszukują 25-letniej Sandry Szlezingier. Młoda kobieta jest ścigana na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Wołominie. - Osoba podejrzana jest o popełnienie przestępstwa znęcania się nad osobami najbliższymi – mówiła Radiu dla Ciebie Wioletta Zychnowska z KPP w Wołominie.

Marki. Sandra Szlezingier poszukiwana listem gończym

Policjanci opublikowali zdjęcie poszukiwanej i jej dane. Sandra Szlezingier podejrzana jest o popełnienie przestępstwa z art. 207 paragraf 1a Kodeksu karnego: "Kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą nieporadną ze względu na jej wiek, stan psychiczny lub fizyczny, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8".

Mowa również o art. 157 paragraf 2: "Kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia trwający nie dłużej niż 7 dni, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2".

Policjanci podali rysopis 25-latki. Sandra ma 165 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, piwne oczy i długie włosy.

Policjanci proszą o przekazanie wszelkich informacji dotyczących aktualnego miejsca pobytu poszukiwanej, dzwoniąc na numery: 112, 997 lub bezpośrednio do Komisariatu Policji w Markach (47 72 47 761). Można także napisać e-mail na adres: komendant.kp-marki@ksp.policja.gov.pl.

25-latka ma trafić do tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. Wtedy w jej sprawie wypowie się sąd.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/RDC/KPP w Wołominie

Logo radiozet Dzieje się