,

Potrącił policjanta, doszło do strzelaniny. 32-latek rzucił się do ucieczki

24.09.2022 11:46

W nocy z 23 na 24 września policjanci z Warszawy zatrzymali poszukiwanego Igora S., uczestnika strzelaniny na Targówku - poinformował w sobotę rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkomisarz Sylwester Marczak. Mężczyzna trafił do aresztu policyjnego.

Strzelanina na Targówku. Zatrzymano uciekiniera
fot. Damian Klamka/East News, zdj. ilustracyjne

W czwartek w nocy doszło do strzelaniny na warszawskim Targówku. Policjanci ruszyli z interwencją, by zatrzymać poszukiwanego listem gończym Igora S. Mężczyzna, próbując uciec samochodem, potrącił policjanta. Drugi funkcjonariusz oddał cztery strzały w kierunku pojazdu.

Strzelanina i potrącenie policjanta na Targówku. Aresztowano 32-latka

- Padły strzały. Szybko odnaleziono porzucone auto z przestrzelinami i już przed godz. 22 policjanci zatrzymali uciekiniera - relacjonował wydarzenia Sylwester Marczak. Policjant dodał, że mężczyzna trafił do aresztu policyjnego.

Poszukiwania 32-letniego Igora S. prowadzili policjanci z wydziału kryminalnego na Targówku. Warszawski sąd z dzielnicy Mokotów wystawił za nim list gończy. Mężczyzna miał do odbycia karę 2 lat więzienia za oszustwa.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP

Logo radiozet Dzieje się