,

Tragiczne odkrycie w Wiśle. To prawdopodobnie poszukiwany 25-latek

23.08.2022 20:54

W Wiśle ratownicy nowodworskiego WOPR odnaleźli zwłoki mężczyzny. Z pomocą strażaków wydobyli je na brzeg. Ciało należy prawdopodobnie do poszukiwanego 25-latka z Ukrainy.

Policja
fot. Facebook.com/Nowodworskie WOPR

Do tragicznego odkrycia doszło we wtorek przed godziną 16. Nowodworski WOPR znalazł w Wiśle ciało. Policjanci prewencji wspólnie ze strażakami popłynęli na miejsce. Następnie strażacy OSP Ratownictwo Wodne z Modlina przetransportowało zwłoki na brzeg.

Zwłoki w Wiśle. To prawdopodobnie poszukiwany 25-latek

– Aktualnie na miejscu trwają czynności z udziałem prokuratora, technika kryminalistyki i grupy dochodzeniowo-śledczej – mówiła podkom. Joanna Wielocha. Dodała, że jeszcze nie wiadomo, kim może być ta osoba.

Wiadomo, że od niedzieli służby ratownicze w powiecie legionowskim i nowodworskim poszukiwały 25-letniego mężczyzny, który pływał w Wiśle w pobliżu Wólki Górskiej w gminie Jabłonna i nie wypłynął na powierzchnię wody. Według mediów był to obywatel Ukrainy.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP

Logo radiozet Dzieje się