,

Warszawa. Napad przy banku na Mokotowie. Padło kilka strzałów

19.07.2022 11:55

Przy banku na warszawskim Mokotowie doszło do napadu. Według nieoficjalnych ustaleń podczas zdarzenia padły strzały. Kilku sprawców rozboju szuka policja.

Napad pod bankiem na Mokotowie
fot. GERARD/REPORTER

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 10:15 przy ulicy Wołoskiej w okolicach skrzyżowania z ulicą Domaniewską w Warszawie. Według nieoficjalnych informacji PAP w trakcie napadu przy banku padło kilka strzałów.

Świadek zdarzenia widział, że kule trafiły w dwie opony samochodu złodziei. – Widziałem, jak uciekali samochodem, przytarli też przypadkowe auto – powiedział. Dodał, ze ofiara napadu konwojent i "były komandos".

Warszawa. Napad przy banku na Mokotowie

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że do mężczyzny wychodzącego z banku podbiegło kilku mężczyzn, którzy wyrwali mu torbę, a następnie oddalili się z miejsca – przekazał rzecznik mokotowskiej policji podkom. Robert Koniuszy. – W tej chwili trwają intensywne działania policji zmierzające do zatrzymania sprawców – dodał policjant.

Na ulicy Wilanowskiej 368 znaleziono granatowego volskwagena na ukraińskich numerach rejestracyjnych. Na tylnej szybie widać dziurę po pocisku. Pracują przy nim policjanci, a teren odgrodzony jest taśmą.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP

Logo radiozet Dzieje się