,

Dźgnęła partnera na oczach dzieci. Krwawy finał libacji alkoholowej

02.12.2019 11:18

Zarzut usiłowania zabójstwa usłyszała 31-latka, która dźgnęła swojego partnera nożem podczas libacji alkoholowej w Wołominie. Świadkami incydentu były małe dzieci.

kobieta dźgnęła partnera nożem
fot. Shutterstock

23 listopada policja otrzymała wezwanie do mieszkania, w którym leżał ranny mężczyzna - informuje tvnwarszawa.pl. 27-latek został opatrzony i zabrany przez pogotowie do szpitala. Na miejscu patrol zastał troje dorosłych, którzy byli pod wpływem alkoholu, i troje małych dzieci.

Policjanci wołomińskiej komendy zostali powiadomieni o zdarzeniu, w którym mężczyzna miał zostać dźgnięty nożem. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że będący w mieszkaniu 27-latek faktycznie posiadał ranę kłutą klatki piersiowej – poinformował oficer prasowy wołomińskiej policji Tomasz Sitek.

Zobacz także

Zadała cios partnerowi w łóżku

Policjanci na miejscu zastali ślady kilkudniowej libacji. Dorośli byli pod wpływem alkoholu.

Kobieta nie była w stanie racjonalnie wytłumaczyć, co wydarzyło się w mieszkaniu, 37-latek poinformował tylko, że to ona, po kłótni, miała zadać cios nożem swojemu partnerowi, gdy ten leżał w łóżku - relacjonował Sitek.

Tragicznemu finałowi libacji prawdopodobnie przyglądały się dzieci w wieku 4,6 i 7 lat. 31-latka i 37-latek zostali zatrzymani. Kobieta miała prawie 2,9 promila, a 37-latek 0,7.

Po przesłuchaniu mężczyznę zwolniono, kobieta usłyszała natomiast zarzut usiłowania zabójstwa. Wobec 31-latki zastosowano areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Grozi jej dożywocie.

Dzieci zostały przekazane pod opiekę osobom prowadzącym ośrodek opiekuńczy. Decyzję o ich dalszych losach podejmie sąd.

RadioZET.pl/Tvnwarszawa.pl

Logo radiozet Dzieje się