,

Koszmarne zderzenie dwóch aut. Zginął 12-letni chłopiec, niemowlę wśród rannych

26.08.2022 11:34

W miejscowości Wierzbno pod Węgrowem (Mazowsze) doszło do śmiertelnego wypadku. W wyniku czołowego zderzenia dwóch samochodów zginął 12-letni chłopiec. Wśród rannych jest ośmiomiesięczne dziecko – podał portal TVN Warszawa.

Wypadek pod Węgrowem
fot. JAROSLAW JAKUBCZAK/POLSKA PRESS/Polska Press/East News

Do wypadku doszło w piątek (26 sierpnia) rano w miejscowości Wierzbno. Na miejsce przyjechało sześć zastępów straży pożarnej, policja oraz cztery zespoły ratownictwa medycznego. Lądował również śmigłowiec LPR. 

Wypadek pod Węgrowem. Nie żyje 12-letni chłopiec

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że na trasie Liw-Karczewiec doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów. Kobieta kierująca jaguarem straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na pobocze. Następnie uderzyła w osobowego peugeota.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 12-letni chłopiec. – Prowadzona była resuscytacja krążeniowo-oddechowa. Niestety, dziecko zmarło – przekazał w rozmowie z TVN Warszawa starszy brygadier Dariusz Maciąg z PSP w Węgrowie. Cztery ranne osoby zostały przetransportowane do szpitala. Wśród nich jest ośmiomiesięczne dziecko.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/TVN Warszawa

Logo radiozet Dzieje się