,

Troje nastolatków rozbiło się motocyklem na drzewie. Nikt nie wyszedł z tego cało

PAP
01.08.2022 10:53

W miejscowości Radzymin niedaleko Płońska motocykl, którym jechały trzy osoby w wieku 15, 17 i 18 lat, z nieustalonych na razie przyczyn uderzył w drzewo. Wszyscy podróżujący doznali obrażeń i zostali przewiezieni do szpitala. Według policji stan jednej z poszkodowanych osób jest krytyczny.

Wypadek
fot. RadioZET

Do wypadku doszło w poniedziałek rano w miejscowości Radzymin w gminie Naruszewo - poinformowała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Płońsku kom. Kinga Drężek-Zmysłowska. Motocyklem podróżowały trzy osoby, dwóch chłopców w wieku 17 i 18 lat oraz 15-letnia dziewczynka.

Wypadek w Radzyminie. Troje nastolatków trafiło do szpitala 

Według rzeczniczki płońskiej policji ze wstępnych ustaleń wynika, że podróżujący motocyklem jechali w kierunku miejscowości Wichorowo. Na łuku drogi motocykl zjechał na lewą stronę i uderzył w drzewo.

- Wszystkie osoby z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala. Stan jednej jest krytyczny - przekazała kom. Drężek-Zmysłowska. Dodała, że wszystkie osoby podróżujące motocyklem, które uległy wypadkowi, to mieszkańcy powiatu płońskiego.

RadioZET.pl/PAP/oprac. AK

Logo radiozet Dzieje się