,

Zwłoki kobiety i mężczyzny w Kiełpinie. Nowe fakty z prokuratury

PAP
09.08.2022 13:59

Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz wszczęła we wtorek 9 sierpnia śledztwo w sprawie śmierci dwóch osób, których zwłoki ujawniono w Kiełpinie (gmina Łomianki) - poinformowała PAP rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz.

Śledztwo prokuratury po odkryciu ciał w Kiełpinie
fot. Szymczak Krzysztof/POLSKA PRESS/Polska Press/East News, zdj. ilustracyjne

, najprawdopodobniej pary, w wieku 42 i 50 lat. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz informowała o poranku, że w domu jednorodzinnym trwały czynności z udziałem śledczych.

Według nieoficjalnych informacji poszukiwany w sprawie jest 15-latek - prawdopodobnie syn pary. Śledczy nie potwierdzili jednak tych doniesień.

Zwłoki kobiety i mężczyzny w Kiełpinie. Nowe fakty z prokuratury

Jak zaznaczyła rzeczniczka, "postępowanie toczy się w sprawie (in rem), co oznacza, że nikomu nie przedstawiono zarzutu". - Dotychczas wykonane zostały czynności procesowe z udziałem biegłego lekarza sądowego na miejscu zdarzenia – wyjaśniła prok. Skrzyniarz. Podkreśliła, że dobro śledztwa i konieczność zabezpieczenia właściwego toku postępowania uniemożliwiają przekazanie informacji w szerszym zakresie.

- Czynności procesowe są kontynuowane. W sprawie zlecona zostanie sekcja zwłok pokrzywdzonych – przekazała prokurator.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Marta Stańczyk

Logo radiozet Dzieje się