W domu znaleziono dwie martwe osoby. Trzecia była ranna

23.02.2023 21:32

Tragedia na warszawskiej Białołęce. W jednym z domów jednorodzinnych policjanci znaleźli dwie martwe osoby. Trzecia ranna jest w szpitalu. Sprawę bada prokuratura.

Policja
fot. Shutterstock

Do wstrząsającego odkrycia doszło w domu jednorodzinnym przy ulicy Nowodworskiej w Warszawie-Białołęce. Policjanci otrzymali zgłoszenie w czwartek 23 lutego po godzinie 16. Po przyjeździe w budynku znaleźli dwa ciała.

Białołęka. Dwie osoby martwe, trzecia ranna

– Trzecia osoba była ranna. Została przewieziona do szpitala – przekazała kom. Paulina Onyszko. Policja odmówiła podania dalszych szczegółów sprawy. Późnym wieczorem na miejscu wciąż pracowali śledczy.

Z relacji reportera TVN Warszawa wynika, że w akcji uczestniczyli też strażacy. – Policja poprosiła nas o pomoc w dostaniu się do lokalu. Umożliwiliśmy wejście przez drzwi balkonowe – powiedział Wojciech Kapczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/TVN Warszawa