12-letni Jan i 14-letni Kewin zaginęli. Z chłopcami od kilku dni nie ma kontaktu

10.01.2023 13:05

Policjanci z Targówka prowadzą poszukiwania 12-letniego Jana Łaty oraz 14-letniego Kewina Topczewskiego. Nastolatkowie ostatni raz kontaktowali się ze swoimi rodzicami w sobotę, 7 stycznia.

poszukiwania jana i kewina
fot. Facebook

Trwają poszukiwania 12-letniego Jana Łaty oraz 14-letniego Kewina Topczewskiego. Według zawiadomienia 12-latek w sobotę przed godziną 13 wyszedł od swojej mamy z pracy mówiąc jej, że wróci do domu o umówionej porze. Miał być o godz. 20.30, jednak nie wrócił i od tej pory nie ma z nim kontaktu.

Warszawa. 12-letni Jan i 14-letni Kewin zaginęli

Tego samego dnia, około godziny 22.15 do policjantów z Targówka zgłosiła się również matka 14-letniego Kewina Topczewskiego, która również zgłosiła zaginięcie swojego syna.

- Chłopiec około godziny 13 wyszedł z domu. Około godziny 16 mama próbowała skontaktować się z nim telefonicznie, jednak bezskutecznie - podała policjantka.

Jak się okazało obaj nastolatkowe w ostatnim czasie uciekali już z domu. W Sylwestra 12-latek razem z 14-latkiem wyszli ze swoich domów i zostali odnalezieni w Nowy Rok w McDonaldzie przy ul. Radzymińskiej w Warszawie.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ Bartłomiej Figaj (PAP)/ Facebook