Nagi mężczyzna leżał w nocy na pętli tramwajowej. Był skrajnie wychłodzony

20.12.2022 13:45

W środku nocy 20 grudnia strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie o nagim mężczyźnie leżącym na pętli tramwajowej na Młocinach w Warszawie. Funkcjonariusze przyjechali w ostatniej chwili, mężczyzna prawie zamarz.

nagi mężczyzna
fot. Adam STASKIEWICZ /East News/ Shutterstock

We wtorek około godziny 2.30 strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie o nagim mężczyźnie leżącym na pętli tramwajowej na warszawskich Młocinach. Natychmiast pojechał tam patrol.

Nagi mężczyzna leżał w nocy na pętli tramwajowej

Na miejscu strażnicy znaleźli kompletnie nagiego mężczyznę, który leżał na betonie. - Funkcjonariusze okryli mężczyznę kocem termicznym i przenieśli go do radiowozu. Mężczyzna był skrajnie wychłodzony, a jego źrenice nie reagowały prawidłowo na światło - przekazali strażnicy.

Wezwano pogotowie ratunkowe. Do przyjazdu karetki strażnicy próbowali go rozgrzać. Po jakimś czasie mężczyzna zaczął bełkotać, ale było to na tyle niezrozumiałe, że funkcjonariuszom nie udało się ustalić personaliów mężczyzny.

Kilkanaście minut później karetka zabrała go do szpitala. - Prawdopodobnie, mężczyzna mógł być pod wpływem narkotyków - zaznaczyli strażnicy.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ Marta Stańczyk (PAP)