,

Policyjny pościg i karambol w Warszawie. Rozpędzone bmw uszkodziło siedem aut

24.03.2023 14:53

W piątek policjanci z warszawskiego wydziału ds. walki z przestępczością gospodarczą próbowali zatrzymać osoby podejrzane o oszustwa. Na widok policjantów zaczęli oni uciekać samochodem marki BMW. Pościg zakończył się karambolem, w którym uszkodzonych zostało siedem pojazdów.

Karambol po pościgu
fot. Warszawska policja

Po pościgu policjanci z wydziału ds. walki z przestępczością gospodarczą zatrzymali dwie osoby, które są podejrzane o oszustwa. Wiadomo, że około godziny 9 mundurowi zlokalizowali podejrzanych, ci jednak na widok funkcjonariuszy zaczęli uciekać. 

Na profilu "Miejski Reporter" czytamy, że na Alei Krakowskiej przed skrzyżowaniem z trasą S2 rozpędzone bmw wjechało w stojące na czerwonym świetle pojazdy. Uszkodzonych zostało w sumie siedem samochodów. Na profilu pojawiło się też nagranie, na którym widać skutki niebezpiecznej jazdy. 

Pościg i karambol w Warszawie. Podejrzany wyciągnął atrapę broni

Zdarzenie potwierdził w rozmowie z RadiemZET.pl rzecznik prasowy KSP nadkom. Sylwester Marczak. Dodał, że po spowodowaniu kolizji dwie osoby, które były w bmw, kontynuowały ucieczkę pieszo. - W trakcie pościgu jedna z nich wyciągnęła przedmiot przypominający broń. Została obezwładniona przez policjantów - powiedział. Wiadomo, że kobieta i mężczyzna zostali zatrzymani.

ZOBACZ TAKŻE: Pożar na Kabatach. Ewakuacja przedszkola

"Działania koordynowane były m.in. przez dyżurnego. W pościgu oprócz policjantów z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą brali udział policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego. Zatrzymano 2 osoby i zabezpieczono atrapę broni" - podała warszawska policja w mediach społecznościowych.

RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się