Karambol na S8. Pięć samochodów zderzyło się z ciężarówką

11.02.2023 09:46

Na drodze ekspresowej S8 w Warszawie doszło do karambolu. Pięć osób zostało rannych po zderzeniu ciężarówki z samochodami osobowymi w okolicy węzła Prymasa Tysiąclecia - przekazała w sobotę rano Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Poszkodowanych zabrało pogotowie.

wypadek
fot. Adam STASKIEWICZ/East News (zdj. ilustracyjne)

Wypadek wydarzył się po godz. 4 nad ranem na drodze ekspresowej S8 w Warszawie między węzłami Warszawska - Prymasa Tysiąclecia. 

Warszawa. Wypadek na S8. Są ranni

W wyniku zderzenia samochodu ciężarowego i pięciu aut osobowych rannych zostało pięć osób. Droga została zablokowana. "Wprowadzono objazd na w. Lazurowa" - poinformowała GDDKiA.

- Doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pięciu samochodów osobowych oraz ciężarówki - przekazał tvn24.pl starszy aspirant Bogdan Smoter z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie. Jak dodał, samochody zderzyły się na drodze ekspresowej w kierunku Białegostoku.

Strażak potwierdził informacje GDDKiA o osobach rannych. - Pięcioro uczestników zdarzenia było przygotowywanych do transportu przez zespoły ratownictwa medycznego - powiedział.

Drogowcy przewidują, że utrudnienie potrwa do ok. godziny 10. Informowano o trzech zablokowanych pasach jezdni. Jak podaje tvnwarszawa.pl, po godz. 8 zablokowany był już jeden pas.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/tvn24.pl/tvnwarszawa.pl