,

Śmiertelny wypadek na skrzyżowaniu. Nie żyje jedna osoba

Mikołaj Pietraszewski
23.05.2023 18:31

Do śmiertelnego wypadku doszło we wtorek po południu na warszawskim Mokotowie. Na skrzyżowaniu dwóch ulic zderzyły się motocykl z busem. Niestety, motocyklista, pomimo podjętej reanimacji, nie przeżył.

Wypadek
fot. Damian Klamka/East News

Policjanci informację o wypadku otrzymali we wtorek ok. godz. 15:30. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na skrzyżowaniu ul. Woronicza i al. Niepodległości na warszawskim Mokotowie zderzyły się dwa pojazdy - motocykl Yamaha i bus marki Ford.

Wypadek na Mokotowie. Nie żyje motocyklista

- Niestety, w wyniku tego zdarzenia i pomimo podjętej reanimacji, motocyklista zmarł - poinformował w rozmowie z Polską Agencją Prasową sierż. Bartłomiej Śniadała z Komendy Stołecznej Policji.

O wypadku wcześniej informował portal tvnwarszawa.pl. Na miejscu pracują służby, prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora. Policjanci kierują również ruchem, aby rozładować tworzące się korki.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/TVN Warszawa

Logo radiozet Dzieje się