Tragiczny finał pożaru w domu jednorodzinnym. Nie żyje jedna osoba

25.02.2023 10:45

W sobotni ranek doszło do pożaru w jednym z budynków na warszawskim Grochowie. Ewakuowano trzy osoby i psa. Niestety, jest też ofiara śmiertelna.

Warszawa
fot. Damian Klamka/East News (zdjęcie ilustracyjne)

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę rano przy ul. Nizinnej na warszawskim Grochowie. Więcej informacji przekazał w rozmowie z Polską Agencją Prasową. st. asp. Bogdan Smoter z miejskiej Straży Pożarnej.

Warszawa. Pożar na Grochowie, nie żyje jedna osoba

- Zgłoszenie dostaliśmy o godzinie 8. Doszło do pożaru na parterze domu jednorodzinnego. Ewakuowano rodzinę z dzieckiem i psem - poinformował.

Strażacy wynieśli z domu mężczyznę, jednak obecny na miejscu lekarz stwierdził jego zgon. - Pozostałym osobom nic się nie stało, zostali przebadani na miejscu - dodał strażak.

Na miejscu pozostały jeszcze dwa zastępy straży pożarnej. Przyczyn oraz dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnia również stołeczna policja.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP