Tragiczny pożar mieszkania. "Ciało było częściowo zwęglone"

17.01.2023 08:42

We wtorek o poranku jedna osoba zginęła w pożarze, który wybuchł w warszawskiej dzielnicy Włochy. Jak przekazała straż pożarna, ogień został już opanowany.

Straż Pożarna
fot. Shutterstock

Pożar wybuchł w mieszkaniu na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Nike na warszawskich Włochach. Strażacy otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu około godziny 6:25.

Pożar mieszkania we Włochach. Jedna osoba nie żyje

– Przed naszym przybyciem ogień rozprzestrzenił się na sąsiednie lokale. W chwili przyjazdu strażaków pożar był już rozwinięty – powiedział kap. Michał Skrzypa ze stołecznej PSP.

Strażacy ewakuowali trzy osoby – dwie klatką schodową, jedną przy użyciu drabiny przez balkon. – Niestety znaleźliśmy jedną osobę w mieszkaniu. Ciało było częściowo zwęglone – przekazał.

Pożar we Włochach został już opanowany. – Prowadzimy prace rozbiórkowe w celu wykluczenia wszystkich zarzewi ognia, które mogły ukryć się na poddaszu – wyjaśnił.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP