Zderzenie kilku samochodów w Warszawie. W aucie był minister Adamczyk

23.02.2023 06:42

Na warszawskiej Trasie W-Z doszło do zderzenia czterech aut. Jak podaje tvnwarszawa.pl, jednym z samochodów podróżował minister infrastruktury Andrzej Adamczyk.

wypadek
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER (zdj. ilustracyjne)

O kolizji poinformował portal tvnwarszawa.pl. Jak przekazał dziennikarz tego portalu Artur Węgrzynowicz, w tył samochodu jadącego w kierunku Pragi uderzył inny pojazd.

- Następnie nastąpił efekt domina, stojące przed nim auto uszkodziło kolejne, a to kolejne, łącznie rozbite są cztery samochody - relacjonował. Wszystko stało się w środę przed godziną 19.30.

Kolizja w Warszawie. W aucie był minister Adamczyk

Cztery samochody - honda, mazda, skoda i kia zostały uszkodzone. Jak podaje TVN Warszawa, jednym z nich podróżował minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. - Skoda, którą jechał, ma nieznacznie uszkodzony tył. Polityk nie prowadził. Po zdarzeniu rozmawiał z innymi uczestnikami stłuczki, następnie przyjechał po niego kierowca innym autem - podał reporter.

Informacja została potwierdzona przez rzecznika prasowego Ministerstwa Infrastruktury Szymona Huptysia. - Potwierdzam, że samochód służbowy ministerstwa, którym podróżował minister, stał w korku. Wówczas został uderzony przez inny samochód. W kolizji brały udział też inne pojazdy - oświadczył.

Na miejsce przyjechały służby. - Nikt nie ucierpiał, kierowcy byli trzeźwi - powiedziała Małgorzata Wersocka z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/tvnwarszawa.pl