Obserwuj w Google News

Citroen wjechał w szynobus. Zginął kierowca, pociąg stanął w płomieniach

1 min. czytania
14.01.2022 12:40
Zareaguj Reakcja

Nie żyje kierowca citroena, który wjechał w piątek 14 stycznia na przejeździe kolejowym w Widełce (woj. podkarpackie) w szynobus. Pociąg wykoleił się, maszyna stanęła w płomieniach. Do szpitala trafiła jedna z jego pasażerek.

Wypadek na przejeździe w Widełce. Zginął kierowca
fot. screen Podkarpacka Policja (2)

Wypadek na przejeździe kolejowym w powiecie kolbuszowskim. Dyżurny tamtejszej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku przed godz. 11.

"Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca dostawczego citroena wjechał na przejazd kolejowy bez zapór i zderzył się z szynobusem. Po zderzeniu szynobus zapalił się" – przekazała w piątek Podkarpacka Policja.

Widełka. Citroen wjechał w szynobus na przejeździe. Zginął kierowca

Mundurowi przekazali, że poważnie ranny w wypadku kierowca citroena zmarł niedługo później, mimo podjętej reanimacji.

"Szynobusem podróżowało 7 pasażerów oraz maszynista i kierownik pociągu. Do szpitala została przewieziona jedna z pasażerek szynobusa" - czytamy. Na miejscu wciąż pracują służby ratownicze. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Podkarpacka Policja