Obserwuj w Google News

Wypadek na A4. Mężczyzna skoczył z wiaduktu i uderzył w kabinę ciężarówki

1 min. czytania
08.09.2021 21:26
Zareaguj Reakcja

Wypadek na autostradzie A4 na wysokości Krapkowic (woj. opolskie). Na kabinę ciężarówki, która jechała w stronę Katowic, spadł mężczyzna. Chwilę wcześniej skoczył z wiaduktu. Ratownikom nie udało się mu pomóc. Kierowca ciężarówki cudem unikną śmierci.

Wypadek A4
fot. Ondra Vacek/Shutterstock (ilustracyjne)

Policja bada okoliczności tragicznego zdarzenia, które miało miejsce w środę na 256. kilometrze autostrady A4 w pobliżu węzła Krapkowice. Jak podał serwis NTO.pl, z wiaduktu na wysokości Strzebniowa (dzielnica Gogolina) skoczył 35-letni mężczyzna. Wcześniej zostawił samochód i przeszedł przez barierki ograniczające wejście na łącznicę.

- Mężczyzna spadając uderzył w nadjeżdżającą ciężarówkę wpadając do środka kabiny - informował st. sierż. Dominik Wilczek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach, cytowany przez NTO.pl.

Na miejscu zginął mężczyzna, który spadł z wiaduktu. Zdaniem lokalnych mediów była to prawdopodobnie próba samobójcza. Nic poważnego nie stało się za to 33-letniemu kierowcy ciężarówki. Akcję ratunkową wspomagały trzy zastępy straży pożarnej.

Masz myśli samobójcze? Nie jesteś sam 

Nigdy nie opuszczaj osoby, która chce popełnić samobójstwo. Jeśli podejrzewasz, że bliska osoba może próbować targnąć się na swoje życie, nie zostawiaj jej samej. Usuń z jej otoczenia alkohol, leki, ostre obiekty, które mogłyby być użyte podczas próby samobójczej.

Zadzwoń na infolinię dla osób w kryzysie i szukaj pomocy u lekarza lub w poradni zdrowia psychicznego.

Gdzie osoby będące w kryzysie samobójczym mogą szukać pomocy?

  • Centrum Wsparcia: 800 70 2222
  • Telefon Zaufania dla Dorosłych: 116 123
  • Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży: 116 111
  • www.liniawsparcia.pl
  • www.pokonackryzys.pl
  • Numer alarmowy: 112
Redakcja poleca

RadioZET.pl/NTO.pl