Obserwuj w Google News

Horror na polskich drogach. Na DK 17 i DK 70 zginęły cztery osoby

Redakcja
2 min. czytania
07.09.2018 11:04
Zareaguj Reakcja

Dwie osoby zginęły, a trzy zostały ranne w wypadku, do którego doszło w piątek rano na drodze krajowej nr 17 w Bełżcu. Zderzyła się tam cysterna, laweta i trzy auta osobowe. Dziewięcioletnie dziecko i 39-letni mężczyzna zginęli w zderzeniu auta osobowego z ciężarowym na drodze krajowej nr 70. 

Horror na polskich drogach. Na DK 17 i DK 70 zginęły cztery osoby
fot. Radio ZET

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

– Droga jest zablokowana. W poprzek jezdni leży przewrócona cysterna przewożąca dwutlenek węgla. Czekamy na drugą cysternę, do której będzie można go przepompować – powiedziała PAP rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim Agnieszka Leszek.

Policjanci wyznaczyli objazdy drogami lokalnymi przez miejscowości Szalenik i Lubycza Królewska.

Do wypadku doszło w miejscowości Bełżec na drodze krajowej nr 17 prowadzącej do przejścia granicznego z Ukrainą w Hrebennem. Zderzyło się kilka samochodów: cysterna, laweta oraz trzy auta osobowe. Dwie osoby zginęły, a trzy zostały ranne i trafiły do szpitali.

Wypadek na DK 70 

Do zdarzenia doszło w piątek, ok. godz. 8.30, na 13. km DK 70 łączącej Łowicz ze Skierniewicami.

Tragiczny wypadek na obwodnicy Nysy. Zginęło 5 osób, w tym 2-latek

– Zderzył się tir renault z naczepą, którym kierował 44-latek z powiatu zgierskiego, z Fiatem Punto. Na skutek wypadku śmierć na miejscu poniósł kierujący fiatem. Z punto wyciągnięto zakleszczone 9-letnie dziecko. Niestety mimo prowadzonej na miejscu reanimacji dziecko zmarło – poinformowała podkom. Urszula Szymczak z Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu.

Droga jest całkowicie zablokowana. Pojazdy są kierowane na drogę powiatową 2728 w kierunku Łyszkowic. Policja zablokowała także zjazd z autostrady A2 na węźle Skierniewice na DK 70 w kierunku Skierniewic. Utrudnienia potrwają kilka godzin.

RadioZET.pl/PAP/DG