Obserwuj w Google News

Tragiczny wypadek. Samochód osobowy nie ustąpił pierwszeństwa ciężarówce

1 min. czytania
15.10.2019 15:14
Zareaguj Reakcja

Tragiczny wypadek w Czekarzewicach w województwie świętokrzyskim. Po zderzeniu samochodów osobowego i ciężarowego zginęła jedna osoba. 

Wypadek w Czekarzewicach
fot. ITD

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do wypadku doszło około godziny 6.40 na drodze krajowej nr 79 Warszawa-Sandomierz-Kraków, na odcinku pomiędzy Lipskiem na Mazowszu a Ożarowem w województwie świętokrzyskim. 

Jak podaje serwis Remiza.pl, kierujący samochodem osobowym nie ustąpił pierwszeństwa ciężarówce jadącej w kierunku Warszawy. Mężczyzna zginął na miejscu. Ranny 41-letni kierowca ciężarówki został przetransportowany do szpitala. 

Cysterną transportowany był cement. Część ładunku wysypała się na drogę. Usunięcie rozbitej ciężarówki będzie możliwe dopiero po przepompowaniu ładunku do innej cysterny  - powiedział echodnia.eu Sylwester Kochanowicz z opatowskiej straży pożarnej

Utrudnienia w ruchu na trasie wystepowały przez trzy godziny. Wyznaczono objazdy. Ruch kierowany jest – od strony Sandomierza przez Ożarów, i drogą wojewódzką nr 755 przez Ostrowiec Świętokrzyski, a od strony Lipska – drogą wojewódzką nr 747 przez Opole Lubelskie w kierunku Kraśnika.

Tragiczna śmierć na drodze. 20-latek wysiadł z samochodu i zginął

RadioZET.pl/Remiza.pl