Obserwuj w Google News

Zaginiona Agnieszka spod Olsztyna nie żyje. "Potwierdził się najczarniejszy scenariusz"

1 min. czytania
28.07.2022 10:26
Zareaguj Reakcja

Zaginiona 38-letnia Agnieszka z gminy Jeziorany nie żyje – poinformowała policja z Olsztyna. Grupa płetwonurków wyłowiła ciało kobiety z jeziora Pierścień. "Niestety potwierdził się najczarniejszy scenariusz, który do ostatniej chwili poszukiwań był odsuwany na dalszy plan" – napisano w komunikacie.

Zaginiona Agnieszka spod Olsztyna
fot. Policja w Olsztynie

Poszukiwania 38-letniej Agnieszki z Tłokowa nieopodal Olsztyna rozpoczęły się w czwartek 21 lipca. Informację o zaginięciu policjanci otrzymali od członków rodziny kobiety.

Olsztyn. Zaginiona 38-letnia Agnieszka nie żyje

38-latka po raz ostatni była widziana między jeziorami Pierścień a Kokowskim. W tej okolicy funkcjonariusze odnaleźli osobiste rzeczy kobiety – telefon oraz bluzkę z dłuższym rękawem. Do akcji poszukiwawczej zadysponowano specjalistyczny sprzęt: kamery termowizyjne, łodzie oraz policyjne drony. W działaniach uczestniczył także śmigłowiec z Komendy Głównej Policji, dzięki któremu udało się sprawdzić większy obszar, na którym mogłaby przebywać zaginiona. 

Redakcja poleca

Mimo pojawiających się nowych wątków, służby przekierowały swoje działania na teren jeziora Pierścień, z którego ostatecznie grupa płetwonurków wyłowiła ciało kobiety. Będąca na miejscu zdarzenia rodzina potwierdziła tożsamość 38-latki.

"Na ramię rodziny przekazujemy szczere wyrazy współczucia. Wszystkim jednostkom działającym na miejscu od czwartku do dnia dzisiejszego serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie i determinacje do ostatnich minut akcji poszukiwawczej" – napisali w mediach społecznościowych strażacy z OSP w Jezioranach. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl