Obserwuj w Google News

Zaginiony Maciej z Bałdowa nie żyje? Policja znalazła zwłoki w kanale melioracyjnym

1 min. czytania
29.12.2022 16:31
Zareaguj Reakcja

Zaginiony Maciej z Bałdowa prawdopodobnie nie żyje. 29-latek wyszedł z domu w Wigilię i przepadł bez śladu. W czwartek w kanale melioracyjnym pomiędzy Bałdowem a Knybawą znaleziono zwłoki mężczyzny.

Zwłoki
fot. ilustracyjne. Artur BARBAROWSKI/East News

Zwłoki mężczyzny w kanale melioracyjnym znaleziono w czwartek (29 grudnia) o godzinie 10 – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Tczewie.

Zaginiony 29-letni Maciej z Bałdowa nie żyje?

– Jest to najprawdopodobniej zaginiony Maciej R. Na miejscu pod nadzorem prokuratora oraz z udziałem biegłego z zakresu medycyny sądowej pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej – powiedziała st. post. Katarzyna Ożóg.

Redakcja poleca

– Funkcjonariusze wykonali oględziny, policyjny technik sporządził dokumentację fotograficzną. Policjanci cały czas pracują nad tą sprawą i szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia – dodała.

29-letni Maciej z Bałdowa w Wigilię przed północą wyszedł z domu i od tamtej pory nie było z nim żadnego kontaktu. Jego zaginięcie zgłosiła zaniepokojona rodzina. Mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów ani telefonu.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP