Obserwuj w Google News

Zaginiony Paweł z Białego Dunajca nie żyje. Wyszedł z domu 7 stycznia

1 min. czytania
13.01.2023 11:10
Zareaguj Reakcja

Zaginiony Paweł P. z Białego Dunajca nie żyje. Tatrzańscy mundurowi poszukiwali 37-latka od 7 stycznia. Okoliczności śmierci mężczyzny zbada policja.

Paweł P. z Białego Dunajca
fot. Shutterstock, Policja w Zakopanem

W czwartek zakończyły się poszukiwania 37-letniego Pawła P. z Białego Dunajca na Podhalu. Mężczyzna nie żyje.

Biały Dunajec. Zaginiony Paweł nie żyje. Wyszedł z domu 7 stycznia

Paweł zaginął 7 stycznia. Wyszedł z domu i nie powrócił do miejsca zamieszkania. Rodzina straciła z nim kontakt. W akcji poszukiwawczej brali udział m.in. tatrzańscy policjanci i członkowie Podhalańskiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej. 

Redakcja poleca

Niestety, finał tych poszukiwań okazał się tragiczny. 12 stycznia w Białym Dunajcu znaleziono zwłoki 37-letniego mężczyzny. Ciało znajdowało się w potoku i zostało zabezpieczone do sekcji. 

Rzecznik zakopiańskiej policji Roman Wieczorek przekazał w rozmowie z "Super Expressem", że obecnie nic nie wskazuje na to, aby ktoś mógł się przyczynić do śmierci mężczyzny. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Super Express