Obserwuj w Google News

Ksiądz poszedł do fryzjera i ślad po nim zaginął. Szuka go rodzina i policja

1 min. czytania
08.12.2022 11:28
Zareaguj Reakcja

Policja i rodzina poszukują emerytowanego księdza Jana Toczki z Białegostoku. Duchowny ostatni raz widziany był w poniedziałek, kiedy wychodził od fryzjera.

Ksiądz
fot. Archidiecezja Białostocka

Ksiądz Jan Toczko ma 88 lat i mieszka w Białymstoku. - Ostatnio był widziany w poniedziałek 5 grudnia około godz. 13.00, kiedy wychodził od fryzjera - powiedziała portalowi RadioZET.pl aspirant Katarzyna Molska-Zarzecka, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku.

Od tej pory ksiądz nie pojawił się w swoim miejscu zamieszkania ani nie skontaktował z rodziną. Policja nie wyklucza, że mężczyzna wyjechał poza miasto, nie mówiąc o tym rodzinie. Nie używa telefonu komórkowego, więc nie można się z nim skontaktować. Z garażu zniknął jego samochód, czerwone audi.

Redakcja poleca

Zaginął ks. Jan Toczko. Nie ma go od poniedziałku

Jak podaje policja, emerytowany ksiądz Jan Toczko ma około 178 centymetrów wzrostu i krótkie siwe włosy. Jest krępej budowy ciała. Zaginiony mógł być ubrany w sutannę, długi wełniany płaszcz koloru czarnego i czarną czapkę z daszkiem.
Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji IV w Białymstoku pod nr tel. 47 711 3244 lub z numerem alarmowym 112.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl