Obserwuj w Google News

Nagła śmierć 24-latka w Białymstoku. Tragedia w trakcie interwencji policji

1 min. czytania
25.05.2023 10:30
Zareaguj Reakcja

Tragedia w Białymstoku. 24-latek nagle stracił przytomność i zmarł w trakcie policyjnej interwencji przy ulicy Wierzbowej. Funkcjonariusze przyjechali tam po informacji o tym, że ktoś biega po jezdni, wbiega między samochody i próbuje do nich wsiadać.

Policja
fot. Shutterstock

Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek 25 maja rano. Policja dostała informację o dziwnie zachowującym się młodym mężczyźnie przed godziną 6. – Ustalamy szczegółowy przebieg całej interwencji, wszystkie czynności nadzoruje prokurator – poinformował rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa.

Białystok. 24-latek zmarł w trakcie interwencji policjantów

Dokładne okoliczności sprawy nie są jeszcze znane. Osoba zawiadamiająca policję mówiła o mężczyźnie, który wbiega między samochody, próbuje je zatrzymywać, a gdy te stają, szarpie za klamki i próbuje do nich wsiadać.

– W trakcie wykonywanych czynności mężczyzna stracił przytomność i funkcje życiowe. Niestety, pomimo podjętych czynności ratunkowych jego życia nie udało się uratować – przekazał rzecznik podlaskiej policji. W interwencji brało udział kilku policjantów. – Mieli kamery nasobne. Nagrania z tych kamer będą zabezpieczone przez prokuraturę, która w tego typu sprawach bezpośrednio nadzoruje też czynności – dodał.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.
Redakcja poleca

RadioZET.pl/PAP