,

Tragiczny finał imprezy. Zadał koledze śmiertelny cios nożem

23.03.2023 14:34

Tragedia podczas zakrapianej imprezy w Bytomiu w województwie śląskim. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo znajomego. 47-latek zadał mu śmiertelny cios nożem. Sąd aresztował podejrzanego na trzy miesiące.

Policja
fot. Shuttestock

Do tragicznego zdarzenia doszło w minioną sobotę 18 marca. Oficer dyżurny bytomskiej policji otrzymał informację, że w jednym z mieszkań przy ulicy Stalmacha w Bytomiu jest mężczyzna, który nie daje oznak życia. Na miejsce natychmiast wysłane zostały służby.

Bytom. Zabójstwo na imprezie

Policjanci po wejściu do środka znaleźli ciało 41-latka. W mieszkaniu był także jego 47-letni znajomy. Jak wstępnie ustalili mundurowi, przed ich przyjazdem trwała zakrapiana alkoholem impreza, podczas której pomiędzy mężczyznami doszło do sprzeczki.

"47-latek zadał koledze cios nożem, który okazał się dla niego śmiertelny. Na miejsce zostali wezwani śledczy oraz technik kryminalistyki. Policjanci zabezpieczyli ślady przestępstwa. Wszystkie czynności były wykonywane pod nadzorem prokuratora" – relacjonuje bytomska komenda. Zatrzymany usłyszał zarzut zabójstwa. Na wniosek prokuratora sąd aresztował go na trzy miesiące. Grozi mu nawet dożywocie.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP

Logo radiozet Dzieje się