Obserwuj w Google News

W Puszczy Białowieskiej znaleziono ciało. Na miejscu są służby

PAP
1 min. czytania
12.01.2023 20:05
Zareaguj Reakcja

Ciało nieznanej osoby znaleziono w czwartek w rejonie miejscowości Czerlonka w Puszczy Białowieskiej. Straż Graniczna powiadomiła policję.

policja
fot. Adam STASKIEWICZ/East News (zdj. ilustracyjne)

Zwłoki znaleziono w Puszczy Białowieskiej w rejonie miejscowości Czerlonka. Informację potwierdziła PAP Edyta Wilczyńska z zespołu prasowego podlaskiej policji.

Redakcja poleca

Na miejscu zdarzenia pracują grupy policyjne pod nadzorem prokuratury. Wilczyńska nie chciała na razie mówić, czy może chodzić o migranta.

Zaznaczyła, że pora dnia nie ułatwia prowadzonych czynności, na miejscu są trudne warunki, są też problemy z zasięgiem. Dodała, że na razie policja nie będzie udzielać więcej informacji w tej sprawie.

W sobotę w okolicach miejscowości Przewłoka w woj. podlaskim w pobliżu polsko-białoruskiej granicy znalezione zostały zwłoki mężczyzny. Najprawdopodobniej była to osoba, która nielegalnie przekroczyła granicę.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP