Obserwuj w Google News

Dramat na drodze. Samochód zmieciony, w środku były dwie kobiety

1 min. czytania
18.01.2023 14:27
Zareaguj Reakcja

Na drodze krajowej nr 12 pod Dąbrówką (woj. wielkopolskie) doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i ciężarówki. Jak podaje Tvn24.pl, po zderzeniu aut zginęła jedna z kobiet jadących autem, a drugą przewieziono do szpitala.

Wypadek Dąbrówka
fot. screen Gostynska.pl/Facebook

Tragiczny wypadek w Dąbrówce w powiecie gostyńskim wydarzył się na drodze krajowej nr 12 w środę tuż przed południem. Samochody zderzyły się na odcinku między Gostyniem a Jarocinem.

Dąbrówka. Tragiczny wypadek. Nie żyje kobieta, kolejna jest w szpitalu

- Do wypadku doszło o godz. 11:57 na drodze krajowej numer 12 za Dąbrówką w kierunku Borku Wielkopolskiego na wysokości skrzyżowania na Strumiany – mówiła portalowi Tvn24.pl podkom. Monika Curyk z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu. Jedno z aut dachowało i uderzyło w drzewo.

- Jedna z kobiet zginęła na miejscu, druga trafiła do szpitala. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało – przekazał portalowi dyżurny wielkopolskiej straży pożarnej. Natomiast dyżurny punktu informacji drogowej poznańskiego oddziału GDDKiA podał, że do wypadku z udziałem auta osobowego i ciężarówki doszło w środę na 208. kilometrze trasy.

Droga w miejscu wypadku była zablokowana. Policja zorganizowała objazdy. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/Tvn24.pl/PAP - Rafał Pogrzebny