Obserwuj w Google News

Dziewczynka potrącona na przystanku. Dramatyczna akcja ratunkowa

1 min. czytania
16.06.2023 12:37
Zareaguj Reakcja

Kilkanaście minut po godzinie 7 rano w piątek w miejscowości Sędziejowice (woj. łódzkie) doszło do makabrycznego wypadku. Od jadącego samochodu odpięła się przyczepka, która uderzyła w przystanek. Ranna została 16-letnia dziewczynka, którą śmigłowcem LPR przewieziono do szpitala. 

Przyczepa potrąciła 16-latkę
fot. KPP Łask

W piątek we wczesnych godzinach porannych doszło do dramatycznego wypadku. Około godziny 7:15 na drodze wojewódzkiej 481 pojawiła się policja, straż pożarna i służby medyczne. Wszystko po tym, jak przyczepka samochodowa uderzyła w przystanek, poważnie raniąc młodą kobietę. 

Sędziejowice. Przyczepka potrąciła 16-latkę

Sierż. sztab. Bartłomiej Kozłowski z Komendy Powiatowej Policji w Łasku w rozmowie z portalem ela24.net wyjaśnił, że "ze wstępnych ustaleń wynika, że 71-letniemu mieszkańcowi gminy Sędziejowice, który jechał samochodem osobowy marki ford, w wyniku awarii haka odczepiła się przyczepka".

- Ta przyczepka uderzyła w przystanek autobusowy, na którym stała 16-latka - powiedział Bartłomiej Kozłowski. Lokalne media donoszą, że młoda mieszkanka gminy Sędziejowice została śmigłowcem LPR przetransportowana do szpitala. Lekarze podejrzewają, że doznała urazu kręgosłupa. 

Dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia będzie teraz wyjaśniać policja. Funkcjonariusze, którzy pracowali na miejscu zdarzenia przekazali, że 71-letni kierowca forda był trzeźwy.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/ELA24.net