,

Awantura na ulicy, nie żyje jedna osoba. "Rana kłuta klatki piersiowej"

19.03.2023 11:15

Śmiercią 40-letniego mężczyzny zakończyła się awantura, do której doszło na jednej z ulic Kalisza. Zaatakowany doznał obrażeń w postaci rany kłutej klatki piersiowej. W tej sprawie policja zatrzymała cztery osoby.

Kalisz
fot. Adam Staśkiewicz/East News (zdjęcie poglądowe)

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w sobotę po godz. 23 przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie w Kaliszu. Miało to miejsce w rejonie ścieżki pieszo-rowerowej. Z najnowszych ustaleń policjantów wynika, że na osiedlu przebywało czterech mężczyzn w wieku 40, 34, 33, 31 i 28 lat. Wstępne ustalenia mówił o czterech osobach.

Kalisz. Awantura na ulicy. Nie żyje 40-letni mężczyzna

- Między dwoma z nich doszło do awantury, podczas której 40-latek doznał obrażeń w postaci rany kłutej klatki piersiowej - powiedziała w rozmowie z Polską Agencją Prasową oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu podkom. Anna Jaworska-Wojnicz.

Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Pomimo podjętej resuscytacji rannego nie udało się uratować. Lekarz o zdarzeniu zawiadomił policję. Policja zatrzymała w tej sprawie 28- i 33-latka.

34-letni mężczyzna uciekł, ale zatrzymano go w niedzielę nad ranem. Z kolei ok. godz. 11 pojawił się komunikat o zatrzymaniu czwartego mężczyzny w wieku 31 lat. Czynności policji prowadzone są w tym momencie pod nadzorem prokuratury.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP

Logo radiozet Dzieje się