,

Maszyna wciągnęła pracownika. "Reanimowali mężczyznę kilkadziesiąt minut"

01.02.2023 19:18

Nie żyje 68-letni pracownik zakładu w Kaliszu (woj. wielkopolskie), który został w pracy wciągnięty przez tokarkę. Tragiczne informacje przekazał w środę PAP oficer prasowy kaliskiej straży pożarnej kpt. Szymon Zieliński.

Kalisz. Tokarka wciągnęła pracownika
fot. EAST NEWS (2), zdjęcia ilustracyjne

Do koszmarnego wypadku doszło w południe w jednym z zakładów pracy przy ulicy Piwonickiej w Kaliszu. Służby ratunkowe zawiadomiły o rannym 68-letnim pracowniku, którego podczas pracy wciągnęła maszyna.

Kalisz. Maszyna wciągnęła mężczyznę. Zginął w pracy

Na miejsce zdarzenia skierowano wszystkie służby oraz śmigłowiec LPR. Portal Kalisz24INFO.pl podał, że jedna z tokarek wciągnęła rękę starszego pracownika. "Ratownicy reanimowali mężczyznę przez kilkadziesiąt minut" - czytamy.

- Pomimo podjętych na miejscu działań ratowniczych mężczyzny nie udało się uratować – powiedział kpt. Zieliński. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora. Sprawa została zgłoszona do Państwowej Inspekcji Pracy.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Ewa Bąkowska

Logo radiozet Dzieje się