Obserwuj w Google News

Tragedia na stadionie biathlonowym. Nie żyje 15-latka

1 min. czytania
09.12.2022 10:01
Zareaguj Reakcja

Ciało 15-letniej dziewczyny odnaleziono w czwartek około godz. 23 w pomieszczeniu przy stadionie biathlonowym w Kościelisku–Kirach. Policja na razie nie ujawnia, jak doszło do tragedii. Nastolatka była sama – przekazał PAP rzecznik zakopiańskiej policji Roman Wieczorek.

policja
fot. Adam STASKIEWICZ/East News (zdj. ilustracyjne)

Tragedia rozegrała się w czwartek około godziny 23 w ośrodku biathlonowym w Kościelisku–Kirach. - Znaleziono tam ciało młodej, około 15-letniej dziewczyny z powiatu tatrzańskiego. Dziewczyna była sama w pomieszczeniu znajdującym się przy stadionie biathlonowym – poinformował rzecznik policji w Zakopanem Roman Wieczorek.

Redakcja poleca

Kościelisko. Śmierć 15-latki na stadionie biathlonowym

Zaalarmowane służby ratunkowe szybko dotarły na miejsce. Podjęto próbę reanimacji, która niestety nie przyniosła rezultatu. Dziewczyny nie udało się uratować. Na miejscu cały czas pracują śledczy pod nadzorem prokuratury.

Według nieoficjalnych informacji portalu mjakmalopolska.pl 15-latka była zawodniczką biathlonową i postrzeliła się z broni. Serwis podał, że prawdopodobnie był to nieszczęśliwy wypadek. Policja na razie tego nie potwierdza i nie udziela więcej informacji. 

Oglądaj

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/mjakmalopolska.pl