Obserwuj w Google News

Koszmar na przejeździe. Ciężarówka wjechała w pociąg, dramatyczna akcja ratunkowa

1 min. czytania
10.08.2023 18:24
Zareaguj Reakcja

Do szpitala trafił kierowca ciężarówki, który w czwartek wjechał na przejeździe kolejowym w miejscowości Osówie (woj. wielkopolskie) wprost pod pociąg towarowy. Po mężczyznę przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wypadek na przejeździe
fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Babiaku/Facebook

Koszmarny wypadek w miejscowości Osówie w powiecie kolskim wydarzył się około godziny 10 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Z fotorelacji strażaków ochotników z OSP w Babiaku oraz lokalnych serwisów wynika, że zmiażdżona została praktycznie cała kabina ciężarówki.

Koszmar na przejeździe. Ciężarówka wjechała w pociąg

- Kierowca, jadący zestawem ciężarowym volvo z naczepą, 53-letni mieszkaniec powiatu konińskiego, nie zachował szczególnej ostrożności na przejeździe kolejowym i wjechał pod nadjeżdżający pociąg towarowy - poinformował TVN24.pl aspirant sztabowy Daniel Boła, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kole.

Redakcja poleca

Kierowca ciężarówki został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Tvn24.pl/OSP w Babiaku - Facebook/Brdów i okolice informacje na bieżąco - Facebook