Dramat na drodze. Jedna osoba nie żyje. "Wyjeżdżał z podporządkowanej"

05.02.2023 15:37

78-letni kierowca zginął w wypadku samochodowym, do którego doszło w niedzielę po południu pod Sochaczewem (woj. mazowieckie). Trasa została zablokowana, a służby wyznaczyły objazdy.

Wypadek
fot. Adam Staśkiewicz/East News (zdjęcie poglądowe)

Wypadek wydarzył się w niedzielę ok. godz. 13:30 w miejscowości Kozłów Szlachecki niedaleko Sochaczewa (woj. mazowieckie). Szczegóły podała w rozmowie z Polską Agencją Prasową rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie Agnieszka Dzik.

Wypadek pod Sochaczewem. Nie żyje 78-latek

- Kierujący toyotą 78-latek wyjeżdżał z drogi podporządkowanej i wówczas doszło do zderzenia z mercedesem, jadącym drogą krajową nr 92 - przekazała policjantka. Mężczyzna zmarł, a kierowca mercedesa został przewieziony do szpitala na badania.

Droga została zablokowana w obydwu kierunkach, a utrudnienia przewidywano na ok. trzy godziny. Objazd wytyczono od strony Łowicza odbywa się przez Kozłów Szlachecki, Zakrzew i Nową Suchą, a od Sochaczewa przez m. Braki do Kozłowa Szlacheckiego.

Na miejsce dotarli policjanci, którzy zajęli się ustalaniem dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP