,

Tragiczny pożar w kuchni. Strażacy znaleźli martwą kobietę

19.03.2023 19:08

Tragiczny pożar w Lesznie w województwie wielkopolskim. Strażacy gaszący pożar mieszkania w bloku znaleźli zwłoki kobiety. Z domu ewakuowano 14 osób.

Straż Pożarna
fot. Przemyslaw Ziemacki/East News

Do pożaru w bloku na osiedlu przy ulicy Parkowej w Lesznie doszło w niedzielę 19 marca przed południem. Oficer dyżurny wielkopolskiej straży pożarnej poinformował, że paliło się mieszkanie na trzecim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku.

Leszno. Kobieta zginęła w pożarze

Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej. Z klatki schodowej wydobywał się dym. – W trakcie działań w mieszkaniu znaleziono zwłoki jednej osoby. Nasze jednostki ewakuowały z budynku 14 osób – przekazał oficer dyżurny.

Internetowy serwis leszno998.pl podał, że ofiarą jest 74-letnia kobieta, mieszkanka budynku. Pożar wybuchł w kuchni mieszkania na trzecim piętrze. Trwa wyjaśnianie przyczyn powstania ognia i okoliczności śmierci kobiety.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/leszno998.pl