Obserwuj w Google News

Radny wybrany z komitetu PiS zatrzymany przez policję. Miał w domu 100 g marihuany

1 min. czytania
24.11.2022 14:35
Zareaguj Reakcja

Policja zatrzymała za posiadanie narkotyków miejskiego radnego z Lubartowa Krzysztofa Ż., który został wybrany z listy PiS - nieoficjalnie ustaliło Radio ZET. W domu samorządowca policjanci znaleźli ponad 100 g marihuany.

Radiowóz
fot. Krzysztof Kaniewski/REPORTER

W środę policja otrzymała zgłoszenie, że w toalecie w budynku starostwa powiatowego w Lubartowie w woj. lubelskim ktoś palił marihuanę. Szybko okazało się, że to jeden z pracowników urzędu.

Jak nieoficjalnie dowiedziało się Radio ZET, to radny wybrany z komitetu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości.

Redakcja poleca

Lubartów. Rady Krzysztof Ż. zatrzymany za posiadanie narkotyków

Sierżant sztabowy Jagoda Stanicka z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie nie zdradza szczegółów sprawy. Potwierdza jedynie interwencję funkcjonariuszy w urzędzie. - Mieszkaniec powiatu lubartowskiego został przewieziony na komendę w celu wykonania z nim dalszych czynności. Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Lubartowie - dodaje sierż. sztab. Stanicka.
 
Jak ustaliło Radio ZET, w domu radnego policjanci znaleźli ponad 100 g marihuany.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/oprac. AK