,

Atak nożownika w Lidlu w Markach. Ugodził dwóch klientów

04.02.2023 11:01

Atak nożownika w Lidlu w Markach. Dwie osoby zostały dźgnięte nożem w trakcie napadu rabunkowego na sklep popularnej sieci dyskontów. Policja prowadzi obławę za napastnikiem.

Marki, Lidl
fot. Facebook.com/Miejski Reporter

Do ataku w sklepie Lidl przy ulicy Piłsudskiego w Markach pod Warszawą doszło w piątek 3 lutego. Jak podaje TVN Warszawa, około godziny 21 policja otrzymała zgłoszenie o napadzie na kasjerkę. Nieznany sprawca próbował ukraść pieniądze z kasetki.

Marki. Atak nożownika w Lidlu. Trwa obława

– Ze wstępnych informacji wynika, że w jednym z supermarketów na terenie Marek do kasjerki podszedł mężczyzna z zasłoniętą twarzą i grożąc jej przedmiotem przypominającym nóż, zażądał wydania pieniędzy – powiedziała Małgorzata Wersocka z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

W obronie kobiety stanęło dwóch klientów. – Doszło do szarpaniny, w wyniku której mężczyźni podnieśli obrażenia, trafili do szpitala – dodała Wersocka. Policjanci poszukują sprawcy napadu.

W sklepie przez wiele godzin pracowali policyjni technicy. Na profilu "Miejski Reporter" na Facebooku umieszczono nagranie z miejsca zdarzenia.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/TVN Warszawa