Obserwuj w Google News

Wybuch w domu jednorodzinnym. Zawaliła się jedna kondygnacja budynku

PAP
1 min. czytania
27.12.2022 15:30
Zareaguj Reakcja

Wybuch w domu jednorodzinnym w miejscowości Mokra Prawa (woj. łódzkie). Dwie osoby zostały poszkodowane po prawdopodobnie eksplozji butli z gazem. Zawaliła się jedna kondygnacja budynku. Z powodu zdarzenia zablokowana jest również droga krajowa nr 70.

Wybuch domu w Mokrej Prawej
fot. Facebook, Google Maps (ilustracyjne)

Do wybuchu w dwukondygnacyjnym budynku jednorodzinnym w miejscowości Mokra Prawa koło Skierniewic, którego prawdopodobną przyczyną była butla z gazem, doszło we wtorek po południu.

Redakcja poleca

Mokra Prawa. Wybuch w domu jednorodzinnym

- Jedna z kondygnacji budynku całkowicie się zawaliła. Podczas wybuchu przebywały w nim trzy osoby - jedna wyszła samodzielnie, dwie zostały ewakuowane przez strażaków. Jedna z nich już pojechała do szpitala z zespołem ratownictwa medycznego, druga niebawem zostanie zabrana przez śmigłowiec LPR - powiedział PAP oficer prasowy Komendy Miejskiej PSP w Skierniewicach st. kpt. Bartłomiej Wójcik.

Akcja ratownicza na miejscu trwa; na miejscu jest 25 strażaków i 7 samochodów. Z powodu zdarzenia zablokowana jest droga krajowa nr 70.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Agnieszka Grzelak-Michałowska