Obserwuj w Google News

Auto spadło w przepaść. 5-miesięczny chłopczyk trafił do szpitala

1 min. czytania
02.06.2023 14:36
Zareaguj Reakcja

5-miesięczny chłopczyk został zabrany śmigłowcem do szpitala po tym, jak jego matka straciła panowanie nad samochodem. Pojazd wypadł na łuku drogi i spadł prosto w przepaść na terenie leśnym Ojcowskiego Parku Narodowego (woj. małopolskie).

Wypadek
fot. News Lubuski/East News (zdjęcie poglądowe)

Do groźnego wypadku doszło w piątek przed godz. 11 w Ojcowie, na terenie leśnym Ojcowskiego Parku Narodowego (woj. małopolskie). Kierująca samochodem kobieta straciła panowanie nad samochodem.

Ojców. Auto spadło w przepaść. 5-miesięczny chłopczyk w szpitalu

Pojazd wypadł na łuku drogi i spadł prosto w przepaść. Szczegóły wypadku przekazała w rozmowie z Polską Agencją Prasową oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Krakowie Justyna Fil.

Redakcja poleca

- Dziecko było prawidłowo zapięte w foteliku prawidłowo ułożonym. Do szpitala trafiło przytomne, bez widocznych obrażeń. Już wiadomo, że doznało ogólnych potłuczeń, ale to nic poważnego, zdrowie i życie nie są zagrożone. Matka była trzeźwa - powiedziała.

Przyczyną zdarzenia, które policja zakwalifikuje prawdopodobnie jako kolizję, była nieuwaga kobiety. Według ustaleń służb w trakcie jazdy miała odwrócić się do dziecka.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP