Obserwuj w Google News

Nie żyje dwójka małych dzieci. Na miejscu znaleziono też ranną kobietę

1 min. czytania
29.08.2023 19:45
Zareaguj Reakcja

Ciała dwójki dzieci w wieku przedszkolnym lub młodszych znaleziono w mieszkaniu na przedmieściach Opola. Jak ustalił Polsat News, była tam również kobieta - konkubina ojca dzieci, który z kolei odkrył zwłoki. Na razie nie ma informacji, kto mógł zawiadomić policję.

Opole
fot. Damian Klamka/East News (zdjęcie poglądowe)

Makabrycznego odkrycia, o którym poinformował Polsat News, dokonano we wtorek po południu na przedmieściach Opola. Zgłoszenie na numer alarmowy 112 wpłynęło po godz 17. Nie wiadomo jednak, kto zawiadomił służby.

Nie żyje dwójka małych dzieci. Tragedia na przedmieściach Opola

W mieszkaniu znaleziono zwłoki dwojga dzieci w wieku przedszkolnym lub młodszych. Znajdowała się tam również ranna kobieta, która nie była matką dzieci, ale partnerką ich ojca. Mężczyzna zaś miał zjawić się w lokalu i znaleźć ciała.

"Według ustaleń Polsat News, sprawczynią była prawdopodobnie partnerka ojca dzieci. Mężczyzny w chwili zabójstwa miało nie być w mieszkaniu. Pojawił się na miejscu później i został odwieziony karetką do szpitala" - czytamy w artykule na polsatnews.pl.

Na ten moment śledczy prowadzą na miejscu czynności, zmierzające do wyjaśnienia przyczyn oraz dokładnych okoliczności tej tragedii. Policja ani prokuratura nie udzielają bardziej szczegółowych informacji w tej sprawie.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.
Redakcja poleca