Obserwuj w Google News

Kwaśniewska w Radiu ZET: problem alkoholowy w naszej rodzinie nie istnieje

2 min. czytania
13.12.2019 12:28
Zareaguj Reakcja

– To idiotycznie zabrzmi, ale mąż ma nietolerancję alkoholu. Nie powinien w ogóle pić żadnych alkoholi – tak Jolanta Kwaśniewska komentowała w programie „Gość Radia ZET” fakt, że były prezydent Aleksander Kwaśniewski jest bohaterem wielu internetowych memów. – Memy proponuję w innym kierunku. Nie idźcie tą drogą! – apelowała była pierwsza dama w rozmowie z Beatą Lubecką. 

Kwaśniewska w Radiu ZET: problem alkoholowy w naszej rodzinie nie istnieje
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jolanta Kwaśniewska zapewniła w internetowej części rozmowy, że wraz z Aleksandrem Kwaśniewskim prowadzi zdrowy tryb życia.

– My z przyjemnością wypijamy z mężem po kieliszku wina. Przez bardzo długi czas jesteśmy wegetarianami. W ogóle nie pijemy żadnego alkoholu, nie jemy mięsa, wędlin. Prowadzimy zdrowy, bardzo higieniczny tryb życia – mówiła gość Radia ZET.

Z bólem wspomina sytuację w Charkowie.

"Problem alkoholowy w naszej rodzinie nie istnieje"

– Ubolewam i strasznie jest mi przykro, że ta pierwsza sytuacja zdarzyła się w Charkowie. Panowie mieli zmowę milczenia. Mimo, że naprawdę chciałam to wtedy rozkminić, wszyscy powiedzieli „nie, nic się takiego niedobrego nie działo – opowiadała Jolanta Kwaśniewska w programie „Gość Radia ZET”. – Jak zobaczyłam jak wygląda mój mąż, byłam załamana – dodała.

Jolanta Kwaśniewska: Moja rola była bardzo służebna [WIDEO]

– Mąż miał wtedy taką przypadłość biorąc przez długi czas antybiotyki i jakieś tam jeszcze leki, chyba sterydy. Panowie, lecąc do Charkowa, namówili męża do wypicia jakiegoś koniaku. Przy takiej długiej abstynencji efekt był taki, a nie inny – mówiła Kwaśniewska Beacie Lubeckiej.

Zabójczo szczery wywiad, którego córka Kwaśniewskiego udzieliła w wieku ośmiu lat

Była pierwsza dama stanowczo deklaruje, że w jej rodzinie nie ma problemu alkoholowego.

Ktoś udawał byłą pierwszą damę w sieci. Jolanta Kwaśniewska: zawiadomię policję

– Na szczęście problem alkoholowy w nasze j rodzinie nie istnieje. Współczuję wszystkim rodzinom, gdzie ten dramatyczny problem jest. Memy? Proponuję w innym kierunku. Nie idźcie tą drogą – apelowała w Radiu ZET.

 

 

RadioZET/RadioZET.pl