,

"Prezes Kaczyński miał początki sepsy"

31.03.2023 10:32

Marek Suski ujawnił w Radiu ZET, że prezes PiS Jarosław Kaczyński miał początki sepsy po ostatniej operacji kolana. Dodał, że teraz czuje się już dobrze i może ruszyć z kampanią wyborczą w Polskę.

Kaczyński miał początki sepsy - Suski
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Jarosław Kaczyński zmagał się w ostatnim czasie z problemami zdrowotnymi – ujawnił w piątek Radiu ZET Marek Suski, poseł PiS. - Miał problemy po tym zabiegu (z grudnia 2022 roku, przyp.) i miał takie początki sepsy – powiedział rozmówca Bogdana Rymanowskiego.

Poseł PiS: Kaczyński miał początki sepsy

Dodał, że teraz prezes czuje się już lepiej. - Rozmawialiśmy dłuższy czas. Myślę, że niedługo ruszy [w Polskę – red.]. Rozpoczyna też serię spotkań, w których będzie wyznaczał nam przedwyborcze zadania. Jest dobrze – ocenił Gość Radia ZET. Jego zdaniem Jarosław Kaczyński jest dużo bardziej pracowity niż Donald Tusk i da radę konkurować z szefem PO.

W grudniu 2022 roku prezes PiS Jarosław Kaczyński przeszedł kolejną operację kolana. W szpitalu spędził ok. dwa tygodnie. Po upływie kilku miesięcy od zabiegu stan zdrowia prezesa PiS pozostaje przedmiotem pytań i spekulacji.

Kaczyński wciąż nie dołączył do swoich partyjnych kolegów, którzy w połowie marca ruszyli z kampanią wyborczą po Polsce. W rozmowie z "Super Expressem” ważny polityk PiS miał stwierdzić, że prezes PiS ciężej zniósł operację kolana w grudniu 2022 roku w porównaniu do wcześniejszego zabiegu – z 2019 roku.

RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się