Obserwuj w Google News

"Obolały" Kaczyński nadal przebywa w szpitalu. "Ciężej zniósł operację kolana"

1 min. czytania
28.12.2022 08:13
Zareaguj Reakcja

Jarosław Kaczyński nadal przebywa w szpitalu. Z ustaleń "Super Expressu" wynika, że prezes PiS przeszedł zabieg kolana "ciężej niż pierwszy w grudniu 2019 roku".

jarosław kaczyński
fot. Michal Dubiel /REPORTER

Jarosław Kaczyński przeszedł kolejny zabieg kolana, ale zniósł to gorzej niż w 2019 roku - dowiedział się "Super Express". Szef partii rządzącej nadal pozostaje w szpitalu. Spędził tam całe święta.

- Prezes ciężej zniósł operację kolana niż kilka lat temu. Jest obolały, a ból jest większy niż w 2019 r. – stwierdził w rozmowie z "Super Expressem" ważny polityk PiS.

Redakcja poleca

Kaczyński nadal w szpitalu. "Jest obolały"

Rządzący zapewniają jednak, że ze zdrowiem ich przywódcy nie dzieje się nic niepokojącego, a po Nowym Roku prezes wróci do pracy politycznej. - To nie była żadna awaria. Cała sytuacja powoduje tylko chwilową przerwę w aktywności Jarosława Kaczyńskiego - tłumaczył Ryszard Czarnecki.

Politycy podkreślają, że przerwa świąteczna to był idealny czas na skupienie się na zdrowiu i wizytę w szpitalu. Kaczyńskiego w szpitalu miał odwiedzić premier Mateusz Morawiecki.

Od początku 2023 roku PiS planuje kontynuację terenowej ofensywy i objazdu po kraju. Jej kluczowym punktem mają być właśnie spotkania Kaczyńskiego z aktywem partyjnym i sympatykami. - Dotychczas prezesowi udało się odwiedzić 59 okręgów, zostało więc 35 do objechania - mówił Krzysztof Sobolewski z PiS.

RadioZET.pl/ Super Express