Obserwuj w Google News

Olga Semeniuk i Piotr Patkowski wzięli ślub. "Najpiękniejsze wydarzenie w życiu"

2 min. czytania
26.11.2022 22:51
Zareaguj Reakcja

Olga Semeniuk i Piotr Patkowski wzięli ślub - informuje "Super Express". Politycy PiS są parą od 2020 roku. - Ślub to najpiękniejsze wydarzenie w moim życiu. Bardzo długo się do tego przygotowywaliśmy - powiedział gazecie wiceminister finansów.

semeniuk patkowski
fot. Instagram: Olga Semeniuk

Olga Semeniuk i Piotr Patkowski wzięli ślub. O wielkim dniu w życiu polityków Prawa i Sprawiedliwości poinformował "Super Express". "Olga Semeniuk pojawiła się w zjawiskowej białej sukni, a Piotr Patkowski założył elegancki garnitur. Razem wyglądali wspaniale! Widać, że łączy ich gorące uczucie. Uroczystość w malowniczym kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli miała rozpocząć się o godzinie 16:00, ale Olga Semeniuk zjawiła się w świątyni dopiero o 16:30. Przed ołtarzem nie zabrakło stresu u młodej pary, a goście nie mogli ukryć wzruszenia" - napisała gazeta.

Redakcja poleca

Olga Semeniuk i Piotr Patkowski wzięli ślub

- Ślub to najpiękniejsze wydarzenie w moim życiu. Bardzo długo się do tego przygotowywaliśmy  – powiedział w rozmowie z "SE" Patkowski. - Świadkową Olgi była jej wieloletnia przyjaciółka, a moim mój wieloletni przyjaciel, z którym znam się od pierwszej klasy gimnazjum. Razem działaliśmy w Stowarzyszeniu Studenci dla Rzeczpospolitej – dodał.
Semeniuk i Patkowski są parą od 2020 roku. Połączyła ich polityka i praca w rządzie Zjednoczonej Prawicy. - Poznałem się z Olgą w Kancelarii Premiera. Najpierw byłem doradcą w gabinecie politycznym premiera, a później pracowałem w Centrum Analiz Strategicznych w KPRM. Olga z kolei była wtedy najbliższą współpracowniczką ministra Michała Dworczyka, a później została wiceministrem rozwoju. Od roku jesteśmy parą, a niedawno były oświadczyny - wyznał rok temu Patkowski.

Olga Semeniuk w 2019 bezskutecznie kandydowała do Sejmu z listy PiS. 2 stycznia 2020 została powołana na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju. 19 października tego samego roku została powołana na tożsame stanowisko w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii. 17 sierpnia 2021 otrzymała z rąk premiera Mateusza Morawieckiego akt powołania na podsekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii, a już 26 października 2021 została powołana na sekretarza stanu w MRiT.

Piotr Patkowski także w 2019 roku bezskutecznie kandydował w wyborach parlamentarnych. 16 kwietnia 2020 został powołany na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Finansów i Głównego Rzecznika Dyscypliny Finansów Publicznych.

RadioZET.pl/ Super Express