,

Posłanka PiS poszła do wojska. Pokazała zdjęcie. "Duma i zobowiązanie"

01.04.2023 10:44

Dominika Chorosińska poinformowała w mediach społecznościowych, że bierze udział w szkoleniu wojskowym. "Nosić mundur Wojska Polska to duma i zobowiązanie" - napisała posłanka PiS i aktorka. Wcześniej podobne szkolenie odbyła Marianna Schreiber.

Dominika Chorosińska
fot. JACEK DOMINSKI /REPORTER

Dominika Chorosińska, zanim zdecydowała się na karierę polityczną, znana była przede wszystkim jako aktorka. Występowała m.in. w "M jak miłość", "Zostać miss" czy produkcji "Smoleńsk". Teraz jednak spełnia się jako posłanka obozu Zjednoczonej Prawicy. 

Posłanka PiS opublikowała właśnie w mediach społecznościowych wpis, w którym poinformowała, że bierze udział w szkoleniu wojskowym. "Kolejny dzień szkolenia wojskowego. Nosić mundur Wojska Polskiego to duma i zobowiązanie. Chylę czoła przed Wojskiem Polskim" - napisała Chorosińska.

Dominika Chorosińska z PiS poszła do wojska

Wcześniej w podobnym szkoleniu brała udział Marianna Schreiber, celebrytka i żona ministra Łukasza Schreibera. Odbyła ona 28-dniowe szkolenie w Jednostce Wojskowej nr 14 przy ul. Żwirki i Wigury 9/13 w Warszawie. Swoją przygodę z mundurem na bieżąco relacjonowała w sieci.

Schreiber odniosła się także do wpisu Dominiki Chorosińskiej. "Jako osoba, która dopiero skończyła szkolenie DZSW (Dobrowolna zasadnicza służba wojskowa - red), podpowiem, żeby Pani Poseł nie popełniała błędów - jak ja na samym początku. Proszę pamiętać o regulaminowym wyglądzie zewnętrznym: zero make-up i kołnierz munduru proszę położyć i zapiąć ostatnie guziki" - napisała.

Wpis Dominiki Chorosińskiej wywołał różne reakcje internautów. Pojawiły się zarówno pozytywne jak i negatywne, a nawet hejterskie komentarze. Wiele z nich odnosiło się do życia prywatnego posłanki i aktorki.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się