Obserwuj w Google News

Dwóch 21-latków zginęło na miejscu, kolejny trafił do szpitala. Dramat na drodze

2 min. czytania
21.08.2023 09:43
Zareaguj Reakcja

Dwóch mężczyzn w wieku 21 lat zginęło, a trzeci trafił do szpitala w wyniku wypadku samochodowego w miejscowości Rybno w woj. warmińsko-mazurskim. Z ustaleń śledczych wynika, że kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze.

Rybno
fot. Twitter/KWP Olsztyn

Do wypadku, o którym poinformowała "Gazeta Olsztyńska", doszło w poniedziałek przed godz. 7 w miejscowości Rybno pod Mrągowem (woj. warmińsko-mazurskie). Samochodem, który w pewnym momencie zjechał z drogi, podróżowały łącznie trzy osoby.

Wypadek pod Mrągowem. Nie żyją dwie osoby

Gdy służby ratunkowe dotarły na miejsce, okazało się, że jedna z tych osób nie żyje. Drugiej udzielono pomocy, ale niestety, pomimo przeprowadzonej akcji reanimacyjnej jej życia nie udało się uratować.

Trzecia osoba odniosła jedynie powierzchowne obrażenia, ale została przetransportowana do szpitala. Jak ustaliła Polska Agencja Prasowa, cała trójka to mężczyźni w wieku 21 lat. Nie wiadomo natomiast, który z nich prowadził pojazd.

Redakcja poleca

- Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że kierowca auta na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na przeciwległy pas, po czym uderzył w przydrożne drzewo - przekazała w rozmowie z "Gazetą Olsztyńską" mł. asp. Paulina Karo z Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie.

Zdjęcia z miejsca wypadku opublikowała w mediach społecznościowych Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie. Widać na nich niemal całkowicie zniszczony czarny samochód.

Na miejscu pracują funkcjonariusze policji pod nadzorem prokuratura, którzy będą teraz ustalać przyczyny oraz dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.