Obserwuj w Google News

Seks w centrum Opola. Kobieta jest "znana". Policja czeka, aż wytrzeźwieje

1 min. czytania
23.06.2023 14:12
Zareaguj Reakcja

Sceny seksu w centrum Opola obiegły internet za sprawą krótkiego nagrania. Para nie przejęła się nawet obecnością nagrywającego, a teraz dane obojga zna już policja. Jak się okazuje, kobieta ma już na opolskiej komendzie kartotekę. Mężczyzna właśnie został zatrzymany.

Seks w centrum Opola
fot. wikimedia/pixabay.com

Nagranie seksu na murach obronnych Opola obiegło internautów kilka dni temu. Lokalne portale przekazują, że krótkie wideo krążyło, przesyłane przez internautów na komunikatorach, ale publicznie w sieci się nie pojawiło. Para uprawiała seks w centrum miasta, naprzeciwko remontowanej katedry.

Opole: Seks na murach obronnych. Policja: To znana 34-latka

Opolska komenda precyzuje, że 34-letnia kobieta, "bohaterka" nagrania, została już zatrzymana. Była znana policjantom - obecnie czeka w areszcie, oświadczenie złoży, jak wytrzeźwieje. Dane osobowe mężczyzny też są już policjantom znane, 39-latek został zatrzymany w piątek 23 czerwca. Biuro prasowe przekazało, że otrzymał mandat w wysokości 500 zł.

Redakcja poleca

Seks na murach miejskich

Za seks w miejscu publicznym grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, nagany lub grzywny do 1,5 tys. zł. Takie zdarzenia są procedowane z art. 140 Kodeksu wykroczeń, który mówi o dopuszczeniu się "nieobyczajnego wybryku".

RadioZET.pl