Obserwuj w Google News

Seksskandal w Wadowicach. Dron przyłapał parę na gorącym uczynku w ruinach zamku

2 min. czytania
19.06.2023 17:18
Zareaguj Reakcja

Operator drona nagrał przypadkiem częściowo rozebraną parę w ruinach zamku w Lanckoronie koło Wadowic. Z doniesień portalu Wadowiceonline.pl wynika, że młoda kobieta i mężczyzna oddawali się erotycznym zabawom. “Warto pamiętać, że za seks w miejscu publicznym parze może grozić spora grzywna albo nawet więzienie” - przestrzegł portal. Sprawa wywołała gorącą dyskusję wśród czytelników.

Częściowo rozebrana para przyłapana przez drona
fot. Albin Marciniak/East News, Facebook/Wadowiceonline.pl

W niedzielę Wadowiceonline.pl opisały sytuację, do której doszło w ruinach zamku w Lanckoronie. Jeden z czytelników wybrał się tam z dzieckiem, aby pokazać mu pozostałości średniowiecznej twierdzy. Zabrał ze sobą również drona wyposażonego w kamerę, żeby obejrzeć ruiny z lotu ptaka. 

Mężczyzna bardzo się zdziwił, gdy przelatując dronem nad zamkiem dostrzegł dzięki jego kamerze parę młodych ludzi - mężczyznę i kobietę - bez górnej części ubrania. Jak opisuje lokalny portal, para była “w dosyć jednoznacznej pozycji”.

Redakcja poleca

Roznegliżowana para na zamku w Lanckoronie koło Wadowic 

Gdy kobieta i mężczyzna zauważyli bezzałogowca, zaczęli rzucać w niego drobnymi kamykami. “Speszeni raczej niezbyt byli, ale po krótkim czasie uzupełnili braki w ubraniu” - piszą Wadowiceonline.pl.

Komentarze pod artykułem mogą zaskakiwać. Wiele osób uważa, że taka sytuacja jest absolutnie dopuszczalna. “Oni są ubrani. Pewnie nic poza całowaniem nie było” - napisała jedna z użytkowniczek. Inny czytelnik uznał, że to operator drona powinien zostać ukarany, ponieważ “za podglądanie jest paragraf”, a w dodatku latał bezzałogowcem w strefie lotniska Balice.

Polskie prawo przewiduje kary za tzw. nieobyczajny wybryk w miejscu publicznym. Za taki czyn grozi areszt, ograniczenie wolności, grzywna do 1500 złotych albo kara nagany.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Wadowiceonline.pl