Obserwuj w Google News

Tragedia niedaleko Płocka. Nie żyją dwie osoby, ranni w szpitalu

1 min. czytania
08.06.2023 14:26
Zareaguj Reakcja

Tragiczny wypadek w miejscowości Sendeń Mały niedaleko Płocka. Dwie osoby zginęły po tym, jak z nieustalonych na razie przyczyn osobowy volkswagen wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Dwie inne poszkodowane w wypadku osoby przetransportowano do szpitala.

Wypadek
fot. Shutterstock

Do wypadku na drodze powiatowej w miejscowości Sendeń Mały doszło w Boże Ciało przed południem – poinformowała w czwartek rzeczniczka mazowieckiej policji podinsp. Katarzyna Kucharska.

Wypadek w Sendeniu Małym koło Płocka. Nie żyją dwie osoby

– Kierujący osobowym volkswagenem, z nieustalonych na razie przyczyn, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas, a następnie wypadł z jezdni i uderzył w drzewo – relacjonowała. Jak wyjaśniła, autem podróżowały cztery osoby.

Na miejscu wypadku zginął mężczyzna. W szpitalu lekarzom nie udało się uratować życia kobiety. – W szpitalu przebywają jeszcze dwie osoby poszkodowane w wypadku – dodała rzeczniczka mazowieckiej policji. Nadal ustalane są szczegółowo okoliczności zdarzenia oraz personalia osób podróżujących autem.

Redakcja poleca

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP